Liptovské kultúrne stredisko

Liptovský MikulášFotografia


Tlačová správa - Fototrojlístok 2014 PDF Tlač Email

V dňoch 5. 11. – 5. 12. 2014 v klubovni Liptovského kultúrneho strediska v NKP Čierny orol Liptovský Mikuláš prebieha spoločná výstava členov troch liptovských fotoklubov: Ružomberok, Liptovský Hrádok a Liptovský Mikuláš a tiež nezaradených fotografov Liptova. Vystavuje 33 fotografov s 98 fotografiami. Na výstave môžete vidieť nové pohľady na liptovskú krajinu, fotografie zo zahraničia, portréty, reportážne a športové fotografie. Na výstave sú tiež fotografie Vlkolínca a skanzenu v Pribyline, ktoré boli nafotené  pod vedením profesionálneho fotografa v rámci plenéru so zameraním na architektúru.

Vernisáž sa uskutočnila dňa 5. novembra 2014 o 16:30 hod. Výstava je prístupná verejnosti v pondelok až piatok od  8:00 - 15:00 hod. Po telefonickej dohode  je možné ju navštíviť aj mimo uvedený čas.

Vystavujúci autori:
Liptovský Hrádok - Zdeno Kostka, Ambrózová Janka, Kompiš Ľubomír, Šebová Janka, Škuta Peter, AZSF; Škuta Vlado, AZSF; Škutová Mária, Trepáč Miroslav, Vlček Vladimír, Hajdučík Ľubomír, Janovčík Jaroslav, Ivan Malárik, Ivana Slaná.
Liptovský Mikuláš - Pavol Staník, Milan Ohurniak, Natália Rakučáková, Emília Župová, Alexander Uhrín, Branislav Ballo.
Ružomberok - Hanes František, Chudjak Dušan, Ižo Štefan, Kňazovický Štefan, Oscity Philipp, Polóni Fedor, Sliačan Milan, Vavriňák Anton, Dejčík František, Klimkovský Slavomír, Pechvá Eva, Poliak Viktor, Remková Viera.
Nezaradení:  Sprušanský Martin, Hliva Zdeno.

Viac informácií:
Liptovské kultúrne stredisko, Ul. 1. mája č.28/196, 031 01 Liptovský Mikuláš 1
Mgr. Petr Turoň, tel. 044/ 55 22 389, fax 044/ 55 22 981, e-mail: Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript , www.lks.sk

 
Plagát - Kompozícia vo fotografii 2014 PDF Tlač Email
 
Plagát - Fototrojlístok 2014 PDF Tlač Email
 
Tlačová správa - Fotoplenér 2014 PDF Tlač Email

V dňoch 12. - 14. 9. 2014 sa na Liptove uskutočnil fotografický plenér. Organizátorom bolo Liptovské kultúrne stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK za finančnej podpory Ministerstva kultúry SR.
Plenér viedol známy slovenský fotograf Anton Fiala a jeho cieľom bolo pomôcť a inšpirovať liptovských fotografov nafotiť sakrálne a ľudové pamiatky Liptova tak, aby fotky zodpovedali profesionálnym štandardom. Pridanou hodnotou plenéru bude aj propagácia liptovskej krajiny a tunajšieho

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 11 12 13 14 15 16 17 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Rýchly prístupl

-
Partneri

 © 2020 Liptovské kultúrne stredisko, Liptovský Mikuláš
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.