Liptovské kultúrne stredisko

Liptovský MikulášFotografia
ŠTEFAN IŽO PDF Tlač Email
Liptovské kultúrne stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, Vám predstavuje výnimočnú ružomberskú osobnosť. Štefan IŽO už niekoľko rokov vedie ako predseda Fotoklub RK 1924, ktorý je najstarší na Slovensku.
 
Plagát - AMFO 2021 PDF Tlač Email
 
Divadlo objektívom fotografov z Liptova - Peter Rybín PDF Tlač Email
Z pandemických dôvodov je výstava v klubových priestoroch Liptovského kultúrneho strediska do 10. januára 2021 uzavretá. Tešíme sa na vás v novom roku!
 
Divadlo objektívom fotografov z Liptova - Kamil Klein PDF Tlač Email
Kamil Klein je ďalší z fotografov, ktorý sa zapojil do projektu DIVADLO OBJEKTÍVOM FOTOGRAFOV Z LIPTOVA. So svojím fotoaparátom navštívil 5. ročník Divadelného festivalu Ivana Stodolu, ktorý organizoval tento rok v septembri Divadelný odbor Matice slovenskej v Kultúrnom dome v Palúdzke. Výstava DIVADLO OBJEKTÍVOM FOTOGRAFOV Z LIPTOVA je v priestoroch Liptovského kultúrneho strediska prístupná širokej verejnosti do 29. januára 2021. POZRI TU.
 
Tlačová správa - Divadlo objektívom fotografov z Liptova PDF Tlač Email
Liptovské kultúrne stredisko v zriaďovateľskej pôsobnosti  Žilinského samosprávneho kraja otvorí vo štvrtok 3. decembra 2020 výstavu  – Divadlo objektívom fotografov z Liptova v priestoroch Liptovského kultúrneho strediska.
Počas roku 2020, ktorý bol venovaný slovenskému divadlu, Liptovské kultúrne stredisko navrhlo členom neprofesionálnych  fotoklubov Liptova aby svoju tvorbu zamerali na divadelnú tematiku a divadelné predstavenia. Počas roku 2020 sa aj  napriek vzniknutej pandemickej situácii (Covid 19) realizovali  podujatia ako Liptovská ochotnícka scéna, festival LiptovDIV, Divadelná udalosť pri príležitosti 190. výročia vzniku ochotníckeho divadla na Slovensku, ako aj  divadelné predstavenia ochotníckych divadelných súborov v obciach a mestách regiónu Liptov (Ploštín, Likavka, Ľubeľa, Partizánska Ľupča, Ružomberok, Liptovský Mikuláš...).
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Rýchly prístup
Zriaďovateľ

l

-
Partneri© 2021 Liptovské kultúrne stredisko, Liptovský Mikuláš
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.