Liptovské kultúrne stredisko

Liptovský MikulášVýtvarníctvo


Tlačová správa - Denis Brnoliak VLNY 2014 PDF Tlač Email

Dňa 4. 9. 2014 bola v klubovni Liptovského kultúrneho strediska v NKP Čierny orol vernisáž výstavy liptovského neprofesionálneho výtvarníka Denisa Brnoliaka VLNY.

Výstava obrazov Denisa Brnoliaka je koncipovaná ako prierez tvorbou tohto mladého talentovaného výtvarníka z Liptovských Sliačov. Po prvý krát sa nám mladý charizmatický Denis predstavil so svojou tvorbou pred dvomi rokmi na Jarnom salóne, kde verejnosť zaujal svojou abstraktnou figurálnou maľbou. Dva obrazy z Jarného salónu postúpili aj na krajskú  prehliadku do Čadce a aj na celoslovenskú prehliadku neprofesionálnej tvorby do Trenčína.

Celý článok...
 
Plagát - Denis Brnoliak - VLNY 2014 PDF Tlač Email
 
Tlačová správa - Svet v nás 2014 PDF Tlač Email

Svet v nás
nesie názov výstava  obrazov dvoch talentovaných výtvarníčok, Evy Poliakovej a Gabiky Grešovej - členiek Klubu neprofesionálnych výtvarníkov pri Liptovskom kultúrnom stredisku.
Klub neprofesionálnych výtvarníkov vznikol v roku 2010 na podnet práve jednej z nich Evky Poliakovej, kedy ona hľadala možnosti svojho umeleckého rastu práve navštevovaním výtvarných školení pod odborným vedením.
Počas štyroch rokov tvorby pod vedením lektora, Mgr. art. Róberta Močiliaka  vzniklo množstvo krásnych obrazov, ktoré predstavujú obe výtvarníčky na spoločnej výstave, ktorá je inštalovaná v klubovni LKS v múzeu NKP Čierny orol.

Celý článok...
 
Plagát - Svet v nás 2014 PDF Tlač Email
 
Tlačová správa - Jarný salón 2014 PDF Tlač Email

Tlačová správa  - 25. Jarný salón

Dňa 16.3.2014  sa vo výstavných priestoroch Liptovského kultúrneho strediska otvorili pomyselné brány  jedného  z najkrajších a najočakávanejších podujatí  neprofesionálneho výtvarníctva v našom regióne.
Jarný salón má už tradične svoje miesto v kalendári kultúrnych aktivít Liptovského kultúrneho strediska  a liptovskí výtvarníci opäť prijali pozvanie k prezentácii svojich najnovších diel.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predchádzajúce 11 12 13 14 15 16 17 18 Ďalší > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Rýchly prístup
Zriaďovateľ

l

-
Partneri© 2020 Liptovské kultúrne stredisko, Liptovský Mikuláš
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.