Liptovské kultúrne stredisko

Liptovský Mikuláš



Belopotockého Mikuláš - program 2019 PDF Tlač Email
PROGRAM 45. ročníka BELOPOTOCKÉHO MIKULÁŠ 2019
6. – 9. júna 2019 v Liptovskom  Mikuláši
Celoštátna postupová súťaž a prehliadka neprofesionálneho divadla dospelých

6. júna 2019 – štvrtok

Dom kultúry – veľká sála
16:00        DS Jána Vojtaššáka Zákamenné

Milo Urban Beta, kde si? / 90´
réžia Zuzana Demková     

Dom kultúry – klubová scéna
18:00        Divadlo  G  Trebišov

B. Ahlfors Divadelná komédia /120´
réžia Viera Krajčová

Dom kultúry – veľká sála
20:30        Divadlo Milénium Košice

K. Hanzlík Dracula reloaded /90´
réžia Gejza Tóth      

7. júna 2019 – piatok
Diera do sveta- kultúrne centrum, Námestie osloboditeľov 1
10:00        Diskusné fórum - rozborový seminár súťažných predstavení

ZUŠ LDO – ul. Pišútova
15:00         VAMO Žilina

A.    Opálený Moje meno mám napísané na dverách /45´
réžia Vladimír Mores    

Dom kultúry – veľká sála
16:30        Slávnostné otvorenie 45. ročníka celoštátnej prehliadky
17:00        Medzibrodské kočovné divadlo Medzibrod

Ludvig Holberg Jeppe z vŕšku / 85´
réžia  Juraj Haviar         

Súkromná ZUŠ ul. Tranovského – Evanjelický cirkevný dom
19:30        Divadlo ATRAPA Bratislava

Dve hodiny navyše / 50´
autor a réžia Jakub Lazarčík      

Dom kultúry – klubová scéna
21:00        DS DISK Trnava

kolektív OBOLUS / 55´
réžia Blaho Uhlár         

Dom kultúry – veľká sála – aréna na javisku  
22:00        DS Homo Fuge Púchov

Peter Handke Podzemné blues /55´
réžia L.Panáčková, M. Vidan  
Nádvorie NKP Čierny orol – ul. 1. mája
23:00        Festivalový koncert
Tomáš Pohorelec

8. júna 2019 – sobota
Diera do sveta - kultúrne centrum, Námestie osloboditeľov 1
9:00        Diskusné fórum - rozborový seminár súťažných predstavení

Dom kultúry – klubová scéna
11:00        Znievske rado(sť)dajné divadlo Kláštor pod Znievom

J. Glowacki Antigona v New Yorku /130´
réžia Ľubomíra Krkošková     

Dom kultúry – klubová scéna
15:00        Divadlo Ľahostajňa Bratislava

V. Káňa Partia brúsiča Karhana /50´
réžia M. Feldbauer, P. Viecha     

Dom kultúry – veľká sála
16:30        Hriňovské divadlo Hriňová

J. G. Tajovský Sľuby /60´
réžia Jana Sekerešová    

Kultúrny dom Palúdzka
18:30        Herci z Hrnca Hrnčiarovce nad Parnou

C. Goldoni Mať f(F)ilipa sa oplatí! /80´
réžia Linda P. Zemánková     

Súkromná ZUŠ ul. Tranovského – Evanjelický cirkevný dom
20:30        Art point teatro Prievidza

Rob de Grafa Jedna na druhú /70´
réžia Štefan Bielik         

Dom kultúry – veľká sála – aréna na javisku, diváci stoja
22:00        Divadlo APOSTROP ZUŠ J. L. Bellu Liptovský Mikuláš

P. A. Portso OBSCUR /60´
réžia Ján Kuráň        

23.30        Divadelná zábava -  Rotunda

9. júna 2019 – nedeľa
Diera do sveta - kultúrne centrum, Námestie osloboditeľov 1
9:00        Diskusné fórum - rozborový seminár súťažných predstavení

Dom kultúry – klubová scéna
12:00        DSD Napíšte si výpoveď Považská Bystrica

Paolo Genovese Úplní cudzinci /65´
réžia kolektív     

Dom kultúry – klubová sála  
14:00        DS ČI-PR-CHA Kremnica

Miroslav Filus Bože odpusť /30´
réžia Peter Luptovský    

Dom kultúry – veľká sála
15:00        Teáter Komika Levice

Nebezpečná hra čiapočky s vlkom /45´
Autor a réžia Renata Jurčová      

Dom kultúry – klubová scéna
16:00        Divadlo KĽUD Kladzany
Hore i dolu bez ...
/70´
autor a réžia Jozef  Jenčo     

Diera do sveta - kultúrne centrum, Námestie osloboditeľov 1
17:30        Diskusné fórum - rozborový seminár súťažných predstavení

Dom kultúry – klubová scéna
19:30        Slávnostné vyhlásenie výsledkov celoštátnej súťaže
neprofesionálneho divadla dospelých


vstupné na všetky predstavenia zdarma


 
Rýchly prístup


Partneri

 







© 2019 Liptovské kultúrne stredisko, Liptovský Mikuláš
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.